ANKIETA SŁUCHACZA #19: Yurkosky

Siemacie letnicy i wakacjoniści! Gdzie obecnie wypoczywacie? Bałtyk, Bieszczady, Mazury, a może bloki? Bez znaczenia czy chłodzicie teraz rozgrzane dupska w morskiej wodzie, czy grzejecie ławę na osiedlowym dystrykcie zachęcam do sprawdzenia nowego materiału na RBB. A tutaj w dziewiętnastej już odsłonie "Ankiety Słuchacza" w rolę respondenta wcielił się Yurkosky. Niegdyś raper, dzisiaj aktywista hip hopowy, YouTuber i jak sam o sobie mówi zajawkowicz. Jednym słowem - pozytywna postać. I chociaż nasze gusta muzyczne nie są w pełni zbieżne, to tym bardziej cieszę się, że coraz ciekawsze twarze angażują się cykl tekstów AS. Także ten, odstaw browar na chwilę i poczytaj, zapraszam serdecznie.
1. Przedstaw się.
Yurkosky. Zajawkowicz.

2. Rap z Europy czy zza oceanu? 
Dla zajawki - zza Oceanu, choć raczej wracam do ulubionych albumów, niż katuję nowości. Na co dzień - Europa centrum Polska, wiadomo.

3. Album życia/ulubiony artysta.
Nie mam chyba. "Skandal" może, z sentymentu.

4. Koncert czy rap w słuchawkach? 
To i to, choć coraz częściej słuchawki jednak.

5. Wkurwia mnie...
To, że ludzie się wkurwiają za dużo. Zero negatywnych emocji ode mnie, pozytywnie staram się do świata podchodzić i się udaje.

6. Ostatnio jaram się...
Wyjazdem z synem pierwszy raz pod namiot na "męską wyprawę". No i nowe Studio Yurkosky - zajawka jak lata temu!

7. Stosunek do niuskulu?
 Lubię, słucham, ale nie jest to ten rodzaj zajawki co kiedyś, nie utożsamiam się.

8. Poza rapem...
Rodzina. Przyjaciele. FIFA.

9. Uwielbiam tego bloga bo... 
Bo jest cierpliwy.

10. Kilka słów na dowolny temat.
Nie wiem czemu, ale ostatnio kiedy mam się pożegnać z widzami wjeżdża mi do głowy klasyczne pożegnanie Gurala - bądźcie mili dla sąsiadów. Jest gruby przekaz w tych wersach. Także: bądźcie mili dla sąsiadów, 5!


Dziękuję Panie Yurkosky. 
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com 

1 komentarz: