ANKIETA SŁUCHACZA #18: Mateusz Natali

Mateusz Natali, znany również jako Ematei. Dziennikarz, zajawkowicz, współtwórca portalu Popkiller.pl, którego jest obecnie redaktorem naczelnym. Pomysłodawca "Młodych Wilków" - cyklicznej inicjatywy, która z każdym rokiem zatacza coraz szersze kręgi skutecznie promując zastępy utalentowanych raperów. I o ile większość uczestników oraz mocno niuskulowa stylistyka tegorocznej edycji nieszczególnie przypadły mi do gustu to sam Ematei zawsze spoko. Wiedza, doświadczenie i pasja nie pozostawiają złudzeń, to człowiek orkiestra. W związku z powyższym trudno o bardziej odpowiedniego respondenta do Ankiety Słuchacza. Odcinek osiemnasty należy do Mateusza. Zachęcam do lektury. 5!

1. Przedstaw się.
Mateusz Natali, Ematei, naczelny Popkillera i hip-hopowy zajawkowicz all day everyday - bez podziału na rzeczy stare i nowe, klasyczne i newschoolowe.

2. Rap z Europy czy zza oceanu? 
Zdecydowanie USA, z naciskiem na Kalifornię. 

3. Album życia/ulubiony artysta.
Ex aequo Big L i Wiz Khalifa. A album życia... Sentymentalnie chyba "Efekt" Fenomenu bo to przez ten krążek wsiąkłem w rap na dobre.
4. Koncert czy rap w słuchawkach? 
Dwa powiązane elementy - rap na okrągło na słuchawkach, ale ostateczną weryfikację umiejętności daje zawsze koncert. 

5. Wkurwia mnie...
 Staram się nie skupiać na negatywach, choć trochę można by wymienić.

6. Ostatnio jaram się...
Świeżynkami z Kalifornii - polecam nowe albumy od G Perico, P-Lo, Nef The Pharoah i IamSu. Tempo premier jest zabójcze i naprawdę ciężko nadążyć ze sprawdzaniem.

7. Stosunek do hiphopolo?
Melodia przeszłości, myślę, że nie ma sensu odgrzewać tego nurtu i znów wokół niego dyskutować.

8. Poza rapem...
Praktycznie wszystkie moje działania w mniejszy lub większy sposób kręcą się wokół muzyki.

9. Uwielbiam tego bloga bo... 
Szanuję zajawę. 

10. Kilka słów na dowolny temat.
Zamiast narzekać na to że hip-hop się skończył a jedna czy druga głośna premiera to chłam polecam kopać do skutku, pereł wciąż wychodzi wiele, trzeba tylko chcieć je znaleźć 


Dziękuję Mateusz. 
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz