KONKURS: "Kto jest kto #9" wygraj płytę!Piątka, szufla, strzała! Pamiętacie czy już zapomnieliście? My o Was pamiętamy dlatego po przeszło miesięcznej przerwie wjeżdża najnowsza akcja konkursowa "Kto jest kto #9" organizowana wspólnie przez RapStore i RapBiznes. Do wygrania tradycyjnie album rapera/składu, których ksywkę bądź nazwę należy odgadnąć na podstawie krótkiej charakterystyki mojego autorstwa. Podejmiesz wyzwanie?

Charakterystyka rapera/zespołu:

"Raper, o którym dziś mowa przyszedł na świat kilka dni przed wprowadzeniem stanu wojennego w Polsce. Dwadzieścia trzy lata później wraz ze swoim ziomkiem wjechali na scenę z debiutanckim nielegalem przerywając dotychczasową ciszę. Rapowy duet narobił wówczas sporo szumu na lokalnym podwórku i... zniknął. Po pięciu długich latach raper wrócił ze zmienioną ksywką i nowym, tym razem solowym materiałem. Początkowo specyficzny styl nawijania został przez słuchaczy przyjęty raczej chłodno i z lekkim dystansem, lecz z czasem okazało się to być głównym atutem rapera. Kiedy rok po solowym debiucie Pan "X" zdecydował się nagrać kolejny album w duecie, tym razem ze starszym, bardziej doświadczonym koleżką z rejonu jego pozycja w rapgrze znacząco się poprawiła. Jak się później okazało poskutkowało to między innymi podpisaniem kontraktu z jedną z największych wytwórni rapowych w kraju, pod której szyldem raper nagrał w latach 2011-2013 dwie dobrze przyjęte solówki. Na pierwszej z nich MC wspiął się na sam szczyt swoich możliwości, natomiast druga to całkowicie prototypowy projekt. Nie czytaj wprost, czytaj pomiędzy wersami..."


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to pięc dni. Termin jego zakończenia to poniedziałek 19 stycznia 2015, godzina 20:00. Zwycięzcę konkursu ogłosimy we wtorek 20 grudnia 2015 na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Zgadnij kto jest kto!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz