KONKURS: "Kto jest kto #8" wygraj płytę!

Siemasz! Liczba konkursów na RBB wzrasta wprost proporcjonalnie do sumy czytelników odwiedzających bloga. Dlatego dzisiaj bez zbędnego zamulania startujemy z "Kto jest kto #8" - konkursem organizowanym wspólnie przez RapStore i RapBiznes. Do wygrania tradycyjnie album rapera/składu, których ksywkę bądź nazwę należy odgadnąć na podstawie krótkiej charakterystyki mojego autorstwa. Poszło! 


Charakterystyka rapera/zespołu:

"Raper, o którym dziś mowa to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli tak zwanego "nurtu ulicznego" na polskiej scenie. Co ciekawe, typ pochwalić może się równie liczną grupą zwolenników, co przeciwników. Jedni uważają go autorytet i noszą jego logo na bluzach, z kolei inni nie traktują go całkiem poważnie. Pomimo, że działa w ekipie to kojarzony jest raczej z solowymi projektami, których na swoim koncie ma aż trzy. Analizując ich tytuły dojść można do wniosku, że raper dojrzał i przeszedł wewnętrzną przemianę choć nagrywki pozostały raczej w niezmienionej konwencji. Poza tym nie wiem czy w Polsce jest jakiś MC, który może poszczycić równie liczbą memów na swój temat #niesondze. Na koniec dodam, że niektórzy mylą go z "raperem-zawodnikiem MMA" z Poznania. Zupełnie niepotrzebnie."

Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to trzy dni. Termin jego zakończenia to środa 10 grudnia 2014, godzina 20:00. Zwycięzcę konkursu ogłosimy w czwartek 11 grudnia 2014 na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Zgadnij kto jest kto!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz