KONKURS: "Kto jest kto #7" wygraj płytę!


Siema! Na początek chwila szczerości, otóż słabiutko wyglądały Wasze odpowiedzi w ostatnim konkursie KJK. Spośród gromady maili z trudem wybrałem te, które zawierały prawidłową odpowiedź. O.C.B.? Nie wiem ale dzisiaj liczę na poprawę i same celne strzały. Niech siódemka przyniesie Wam szczęście. Starujemy z kolejną odsłoną "Kto jest kto" - konkursu organizowanego wspólnie przez RapStore i RapBiznes. Do wygrania tradycyjnie album rapera/składu, których ksywkę bądź nazwę należy odgadnąć na podstawie krótkiej charakterystyki mojego autorstwa.


Charakterystyka artysty/zespołu:

"Jest taki raper, który podobnie jak Pani Irena Kwiatkowska 'żadnej pracy się nie boi". Konferansjer, prezenter telewizyjny, aktor, kierowca rykszy ale przede wszystkim MC, który najbardziej upodobał sobie freestyle. I pomimo, że tytuł mistrza stylu wolnego jest poza jego zasięgiem to jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów tego stylu. Podobno w 2002 roku był na jakiejś terapii, a w 2006 zrobił to jeszcze raz ale to raczej plotki #niepotwierdzone_info. Święta Bożonarodzeniowe tuż, tuż więc konkurs o poziomie trudności dla szkoły podstawowej i gimnazjów. Wiesz już kto jest kto?"


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to trzy dni. Termin jego zakończenia to sobota 29 listopada 2014, godzina 20:00. Zwycięzce konkursu ogłosimy w niedzielę na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Zgadnij kto jest kto!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz