KONKURS: "Kto jest kto #6" wygraj płytę!


Siemano Konkursowicze! Akcja znana? Jak najbardziej! Dlatego też bez zbędnej przedmowy startujemy z szóstą odsłoną konkursu "Kto jest kto" organizowanego wspólnie przez RapStore i RapBiznes. Do wygrania tradycyjnie album rapera/składu, których ksywkę bądź nazwę należy odgadnąć na podstawie krótkiej charakterystyki mojego autorstwa. Tym razem poziom trudności wędruję w górę, dość mazania się... czas na prawdziwe wyzwanie! 

Charakterystyka artysty/zespołu:

"Facet ma ksywkę jakby pochodził z kraju oddzielonego od świata murem wysokim na osiem metrów. Tymczasem to najczystszej krwi Polak, czego dodatkowo dowodzi tytuł albumu nagranego w duecie z innym MC. Mimo, że od jego premiery minął przeszło rok, ten bądź co bądź uzdolniony raper co rusz zaskakuje dobrymi featuringami. Ponadto słuchacze już dawno docenili jego oryginalne flow i bezkompromisowy przekaz. Recenzje wspomnianego materiału znaleźć można między innymi na Rap Biznes Blog." 


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to trzy dni. Termin jego zakończenia to czwartek 30 października 2014, godzina 20:00. Zwycięzce konkursu ogłosimy w piątek na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Zgadnij kto jest kto!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz