KONKURS: "Kto jest kto #5" wygraj płytę!Piąteczka! Właśnie tak się przywitam ponieważ startujemy dzisiaj z piątą już edycją konkurs "Kto jest kto" organizowanego wspólnie przez RapStore i RapBiznes. Do wygrania tradycyjnie album rapera/składu, których ksywkę bądź nazwę należy odgadnąć na podstawie krótkiej charakterystyki naszego autorstwa. To co? Zgadniesz kto jest kto?

Charakterystyka artysty/zespołu:

"Pomimo, że początki tego rapowego tercetu sięgają lat dziewięćdziesiątych to na swoim koncie mają zaledwie dwie płyty długogrające. Kiedy w 2002 roku debiutowali oficjalnie na legalu nikt wówczas nie brał dosłownie tytułu tamtego wydawnictwa, spodziewając się raczej dynamicznego rozwoju i kolejnych nagrań. Tymczasem na kolejny LP przyszło słuchaczom poczekać aż 12 lat. I kiedy część zwrotek trawiła już do archiwum grupa z wielkiego mista wraca z nowym materiałem odradzając się niczym Feniks z popiołów. Wiesz już kto jest kto?"


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to 4 dni. Termin jego zakończenia to sobota 4 października 2014, godzina 15:30. Zwycięzce konkursu ogłosimy w niedzielę na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Zgadnij kto jest kto!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com

4 komentarze:

 1. Tak przy okazji.... Nie było chyba odpowiedzi na poprzedni konkurs tu na stronie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była, była. Co prawda nie chciałem tworzyć oddzielnego tekstu na temat samego rozstrzygnięcia konkursu więc umieściłem to w komentarzu do konkursu, o który pytasz. Równolegle udostępniłem to na fanpage'u Rap Biznes Blog na FB (www.facebook.com/RapBiznesBlog). Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Oki znalazłem :). Tak btw. propsy za stronke, fajnie sie czyta. W ankiecie zaznaczyłem że najlepsze Recenzje, bo troszku można wyłapać, szczególnie jak recenzujesz coś mniej znanego z podziemia :) Ale bekowe rzeczy typu okładki czy opcje typu "10 najlepszych wejsc" itp. również nie mogą zniknąć :) Fajnie sie czyta, wiec wrzucaj czesciej rowniez inne rzeczy. Powodzenia i wytrwałości.
   5 ! :)

   Usuń
  3. Dobre słowo motywuje podwójnie. Dziękuję, a pisania końca nie widać bo zajawa kipi gęsta. Pozdrawiam.

   Usuń