KONKURS: "Kto jest kto #4" wygraj płytę!

Wakacje minęły bezpowrotnie, a my zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wznawiamy akcję konkursową "Kto jest kto". Przypomnę tylko, że konkurs organizowany jest wspólnie przez RapStore i RapBiznes. Do wygrania album rapera/składu, których ksywkę bądź nazwę należy odgadnąć na podstawie krótkiej charakterystyki naszego autorstwa. Właśnie startuje czwarta odsłona konkursu. Zgadnij kto jest kto!Charakterystyka artysty/zespołu:

"Pomimo, że raper, o którym dziś mowa nie jest prawnuczkiem Stanisława Wyspiańskiego niczym Wojtek Sokół to nosi nazwisko jednego z najwybitniejszych polskim powieściopisarzy, ps. Litwos. Jakkolwiek jego ksywka zupełnie na to nie wskazuje. I pomimo, że on sam raczej rzadko świeci w blasku fleszy wśród mainstreamowych raperów to jego ksywkę zna cała Polska. Jest współzałożycielem tria, z którym w latach 2009-2013 wypuścił w eter trzy long play'e. Teraz przyszedł czas na album solowy, którym raper próbuje rozszyfrować ulicę. Wiesz już kto jest kto?" 


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to 3 dni. Termin jego zakończenia to sobota 13 września 2014, godzina 15:30. Zwycięzce konkursu ogłosimy w niedzielę na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Zgadnij kto jest kto!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz