KONKURS: "Kto jest kto #4" rozwiązanie

a

Przed ogłoszeniem zwycięzcy przypominam konkursową charakterystykę: 

"Pomimo, że raper, o którym dziś mowa nie jest prawnuczkiem Stanisława Wyspiańskiego niczym Wojtek Sokół to nosi nazwisko jednego z najwybitniejszych polskim powieściopisarzy, ps. Litwos. Jakkolwiek jego ksywka zupełnie na to nie wskazuje. I pomimo, że on sam raczej rzadko świeci w blasku fleszy wśród mainstreamowych raperów to jego ksywkę zna cała Polska. Jest współzałożycielem tria, z którym w latach 2009-2013 wypuścił w eter trzy long play'e. Teraz przyszedł czas na album solowy, którym raper próbuje rozszyfrować ulicę. Wiesz już kto jest kto?" 

Poprawna odpowiedź to Egon (NON Koneksja). 

Każdy kto prawidłowo rozszyfrował powyższą postać oraz spełnił pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie "Kto jest kto" wziął udział w losowaniu nagrody. Zgodnie z zapowiedzią do wygrania był album rapera, którego ksywkę należało odgadnąć, czyli "Szyfry ulic" Egona NON.

Zwycięzcą konkursu jest Michał Siedlecki! Gratulacje!

UWAGA! W niedługim czasie wystartuje kolejny konkurs będący inauguracją nowej serii na naszym blogu. Nagroda? Wyjątkowa ponieważ do zgarnięcia będzie najnowszy właściwie nieosiągalny i limitowany album PRO8L3M "Art Brud Mixtape". Więcej informacji niebawem na blogu i naszym fanpage'u. Bądź czujny!Zdrówka!
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz