KONKURS: Zadaj pytanie raperowi i wygraj płytę!

Siemanko wczasowicze! Mam dla Was konkretne info. Mianowice w najbliższym czasie na moim blogu premierę będą miały dwa wywiady, które przeprowadzę z bardzo ciekawymi raperami. Bez wątpienia należą do nich Kubiszew i Kozer. W związku z tym już dziś startuje nowy konkurs, w którym do wygrania będą 3 albumy "W 1 os." Kubiszewa z autografami rapera. Sprawa jest prosta - wystarczy zadać dobre i konkretne pytanie jednemu z wymienionych wyżej MC's. Kliknij tutaj, by zapoznać się ze szczegółami akcji konkursowej. Zapraszam!


WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE:
  1. Na adres tazz@rapbiznes.com należy przesłać maksymalnie dwa pytania do wybranego rapera. Nadesłany mail będzie równoznaczny z wzięciem udziału w konkursie. Ostatecznie wybrane zostanie jedno z przesłanych pytań.
  2. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody jaką jest album Kubiszewa "W 1 os." z autografem rapera (3 sztuki) należy udostępnić powyższe info o konkursie na swoim Facebook'u i polubić fanpage Rap Biznes Blog. Natomiast w mailu zgłoszeniowym przesłać link do swojego profilu na portalu społecznościowym w celu weryfikacji.
  3. Konkurs trwa do 10 sierpnia bieżącego roku więc do tego czasu możecie nadsyłać pytania do raperów.
  4. Nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane na powyższym blogu 11 sierpnia. Zapraszam do udziału w konkursie. 


Bądźcie zdrowi!
Tazz

1 komentarz:

  1. Zwycięzcami ostatniego konkursu organizowanego przez Rap Biznes Blogzostali Konrad Zakrzewski, Adrian Owczarek i Marek Stankiewicz. Pytania, które przesłaliście w najbliższym czasie zadam raperom, a do rąk Waszych trafi ostatni album Kubiszewa "W 1 os." z autografem rapera. Skontaktuje się z każdym osobiście w celu domówienia szczegółów wysyłki.

    OdpowiedzUsuń