KONKURS: "Kto jest kto #3" wygraj płytę!


Siemasz! Trzeci raz w tym miesiącu ale ostatni raz przed wakacjami zapraszam do udziału w dobrze już znanym konkursie "Kto jest kto" organizowanym wspólnie przez RapBiznes i RapStore. Poprzednie dwie edycje potraktujcie jako rozgrzewkę, miało być lekko, łatwo i przyjemnie. Dość! Sprawdź czy sprostasz dzisiejszemu wyzwaniu! Powodzenia, elo!Charakterystyka artysty/zespołu:

"Grudzień, rok 2009. Gwałtowny wybuch spowodował powstanie fali uderzeniowej, która skutecznie wyczyściła polskie osiedla z łaków, lamusów i całego tego niechlubnego towarzystwa. Takim mianem określano wówczas debiut grupy, o której dzisiaj mowa. Udane otwarcie staję się motorem napędowym do dalszych działań.

Grudzień, rok 2010. Drugie LP staje się faktem. Dobrze już znana grupa zalicza sowity progres i mknie konsekwentnie obranym torem z klasą godną lowridera. Przez kilku mniej rozwiniętych troglodytów kojarzeni są z nurtem disco polo, a to przecież o farby chodzi.

Lipiec, rok 2013. Trzecia i póki co ostatnia płyta długogrająca. Brzmienia i klimat rodem z kresów dodają niepowtarzalnego charakteru grupie. Co prawda kilka miesięcy wstecz pisząc recenzje tego albumu dość mocno doczepiłem się do tytułu. Jak się później okazało - zupełnie niepotrzebnie. Zawartość krążka broni się bezwzględnie.

Konkurs tylko dla prawdziwych wyjadaczy. Wiesz już "kto jest kto"?


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to 3 dni. Termin jego zakończenia to sobota 11 czerwca 2014, godzina 15:00. Zwycięzce konkursu ogłosimy w niedzielę na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka.

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz