KONKURS: "Kto jest kto #3" rozwiązanie
P
Przed ogłoszeniem zwycięzcy przypominam konkursową charakterystykę: 

"Grudzień, rok 2009. Gwałtowny wybuch spowodował powstanie fali uderzeniowej, która skutecznie wyczyściła polskie osiedla z łaków, lamusów i całego tego niechlubnego towarzystwa. Takim mianem określano wówczas debiut grupy, o której dzisiaj mowa. Udane otwarcie staję się motorem napędowym do dalszych działań.

Grudzień, rok 2010. Drugie LP staje się faktem. Dobrze już znana grupa zalicza sowity progres i mknie konsekwentnie obranym torem z klasą godną lowridera. Przez kilku mniej rozwiniętych troglodytów kojarzeni są z nurtem disco polo, a to przecież o farby chodzi.

Lipiec, rok 2013. Trzecia i póki co ostatnia płyta długogrająca. Brzmienia i klimat rodem z kresów dodają niepowtarzalnego charakteru grupie. Co prawda kilka miesięcy wstecz pisząc recenzje tego albumu dość mocno doczepiłem się do tytułu. Jak się później okazało - zupełnie niepotrzebnie. Zawartość krążka broni się bezwzględnie.

Konkurs tylko dla prawdziwych wyjadaczy. Wiesz już "kto jest kto"?

Poprawna odpowiedź to NON Koneksja!

Każdy kto prawidłowo rozszyfrował powyższą zagadkę oraz spełnił pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie "Kto jest kto" wziął udział w losowaniu nagrody. Zgodnie z zapowiedzią do wygrania był album zespołu, którego nazwę należało odgadnąć, czyli "Tylko dla prawdziwych".

Zwycięzcą konkursu jest Kornelia Pienias! Gratulacje!

Już dziś zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu! Zgadnij kto jest kto!


Zdrówka!
Tazz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz