KONKURS: "Kto jest kto #2" wygraj płytę!

Siemanko! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami startujemy z drugą edycją konkursu "Kto jest kto" organizowaną wspólnie przez RapBiznes oraz RapStore. Pierwsze koty za płoty, zaczyna się poważna rozgrywka. Do wygrania standardowo album tajemniczego artysty/zespołu, którego dotyczy nasza charakterystyka. Weź udział w akcji konkursowej, zgadnij kto jest kto! Zapraszamy!


Charakterystyka artysty/zespołu:

"Jak wiesz pewnie doskonale Public Enemy oznacza w wolnym tłumaczeniu na język polski "wróg publiczny". Jest wysoce prawdopodobne, że przedmiotem dzisiejszej zagadki nie jest więc raper, a zespół/grupa. Jadąc wczoraj przez miasto widziałem taki billboard "Sore kosi najlepiej" (reklama kosiarek spalinowych #1 w Polsce) absurd ale mam nadzieję, że pomoże Ci dojść do rozwiązania. Wiesz już kto jest kto? Nie czytaj wprost, czytaj między wierszami."


Zasady udziału w konkursie: 

1. Warunkiem udziału w powyższym konkursie jest polubienie fanpage'ów Rapstore.pl i Rap Biznes Blog oraz zaproszenie znajomych do polubienia podanych stron, a także udostępnienie newsa o konkursie na Facebook'u. Ponadto należy oczywiście odgadnąć, którą postać mieliśmy na myśli.

2. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać tylko i wyłącznie na adres tazz@rapbiznes.com wraz z linkiem do swojego profilu FB. Natomiast odpowiedzi udzielane w komentarzach będą automatycznie usuwane.

3. Czas trwania konkursu to 3 dni. Termin jego zakończenia to sobota 11 czerwca 2014, godzina 15:00. Zwycięzce konkursu ogłosimy w niedzielę na powyższym blogu.

4. Spośród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi wylosujemy jedną, która wygra płytę artysty, którego dotyczy charakterystyka. 

5. Lajki i udostępnienia na FB zostaną zweryfikowane przed ostatecznym losowaniem nagrody.


Z fartem!
Tazz RBB

2 komentarze: