KONKURS: "Kto jest kto #1" rozwiązanie

Siema! Pierwsza edycja konkursu "Kto jest kto" organizowana wspólnie przez RapBiznes i RapStore dobiegła końca. Dziś rozwiążemy zagadkę konkursową i przede wszystkim ogłosimy zwycięzcę. Ponadto chciałbym podziękować za tak gremialny udział w naszej akcji. Bo pomimo, że była to pierwsza edycja "Kto jest kto" to cieszyła się stosunkowo dużą popularnością. A już dziś zapowiadamy kolejny konkurs z tej serii, który wystartuje za kilka dni. Bądźcie czujni!

Przed ogłoszeniem zwycięzcy przypominam zagadkową charakterystykę: 

"Podobno dusza waży 21 gram. Nic bardziej mylnego, jego waży co najmniej 48 razy więcej. Kiedy parę ładnych lat wstecz debiutował na polskiej rap scenie mówiono, że ten rap jest najczystszym dotykiem prawdy. Bardzo szybko niczym ptak wędrowny wzbił się ponad poziom przeciętności, by na kolejnych albumach głosić słowo dla ludzi. Obecnie jego rapowe skillsy są na tak wysokim poziomie, że określa się go mianem wizjonera. Na swoim koncie ma już pięć solówek, a każda z nich to nic innego jak najczystszy rap z serca. Wiesz już kogo mamy na myśli?"

Poprawna odpowiedź to Dudek P56!

Każdy kto prawidłowo rozszyfrował powyższą postać oraz spełnił pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie "Kto jest kto" wziął udział w losowaniu nagrody. Zgodnie z zapowiedzią do wygrania był album artysty, którego sylwetkę należało odgadnąć, czyli "PROROK56".

Zwycięzcą konkursu jest Marcin Górny! Gratulacje!

Już dziś zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu! Zgadnij kto jest kto!

Zdrówka!
Tazz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz