BEKA: Szata człowieka zdobi? #Niesondze

Elo! W kalendarzu jeszcze lato ale za oknem jesień coraz bardziej daje się we znaki. Początek tej ponurej pory roku to idealny czas, by przegrzebać i odświeżyć szafę. I tu naprzeciw wychodzą polskie "hiphopowe" brandy odzieżowe. PROSTO, Stoprocent, Szpadyzor, Diil, a tam nowe kolekcje, promocje czy też wyprzedaże. Można dostać oczopląsu, dlatego też specjalnie dla Was RapBiznes przegrzebał magazyny w/w producentów. A następnie wybraliśmy najzajebistsze i najmodniejsze części garderoby na nadchodzący sezon. Od skarpetek po czapki. Sprawdź więc jak ubrać się na jesień, by zdobyć szacunek na osiedlu.

Sprawdź to dzieciaku!
BLUZY
Stare osiedlowe przysłowie mówi "pokaż mi swoją bluzę, a powiem Ci kim jesteś". Idąc więc tym tropem i poddając analizie polski rynek odzieżowy stwierdzam, że PROSTO ma najlepszą jakość, Stoprocent - najbogatszą ofertę. Ale nigdzie nie znalazłem takiej oryginalności i niebanalności jak w AsfaltShopie. Co prawda producentem ciuchów jest amerykańska firma Rockwell by Parra ale głównym dystrybutorem ich produktów w Polsce jest właśnie AsfaltShop. Dlatego też naciągnąłem trochę rzeczywistość na potrzeby powyższego tekstu. I tak poniżej macie trzy wyjątkowe propozycje.

                 

Cena od 229 do 299 plnów. Producent: Rockwell by Parra. Link do sklepu.T-SHIRTY
Zdecydowanie najbogatszą ofertę t-shirtów znajdziecie w sklepie Stoprocent. Setki kolorów i krojów, a wśród nich te trzy perełki. Sprawdzaj!

         

Cena od 44,50 do 144 plnów. Producent: StoProcent. Link do sklepu.SPODENKI
Zaskoczenie? Nie. We wrześniu zdarzają się jeszcze ciepłe popołudnia, w związku z czym dlaczego mielibyśmy odbierać sobie przyjemność spędzenia ostatnich ciepłych dni w krótkich spodenkach. Dlatego też proponuje zapoznać się z ofertą THSsklepu. 

Cena 67 plnów. Producent: Slang Wear. Link do sklepu.

[dziwne, po zamieszczeniu spodenek od THS-ów ich sklep online zawisł, WTF?]
DIIL GANG
Zrobiłem im oddzielną kategorię bo na to zasłużyli. Pierwsze primo ze względu na pełną gammę asortymentu, drugie primo za pomysłowość. I tak mam dla Was: czerwone dresiwo, granatową marynarkę i wyjątkowy t-shirt.


T-shirt: 75 plnów
Dresiwo: 150 plnów
Marynarka: 209 plnów
3 komentarze:

  1. Hahaha, niezłe dzianinki. Jeszcze czekam aż Bozon wyda swoją kolekcję 3:). Swoją drogą duży props za wykopanie tego babcinego sweterka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bozon na 100 wypuści limitowaną serię habitów komunijnych z hologramem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ziomeczku ale ta marynarka od HG daje radę, reszta bekowa.

    OdpowiedzUsuń