RANKING: 10 najlepszych wejść na bit

Prosty temat, który jara wszystkich rapu słuchaczy. Nie ma nic lepszego niż konkretny wjazd na bit, w odpowiednie tempo z dobrym punchem. Specjalnie dla czytelników RAPBIZNESU spośród gąszczu polskich kawałków rapowych prezentujemy 10 starannie wyselekcjonowanych i kozackich sztosów. Sprawdzaj temat...
Elegancki wjazd O.S.T.R.-ego z dobrą treścią w dość nietypowy bit, w sam raz na miejsce 10. 

Od wydania "Powszedniego chleba" minęło już 13 lat, a ja stale wracam do tego kawałka. "W słońcu lśniące wieżowce to nie z tego cyklu..." - kozak. 

Ilu znasz raperów którzy są w stanie tak zdemolować tak hardcorowy bit? "Mocno trueschool'owy wychowanek Ilmatica" - to wystarczy!

I nie chodzi mi to o to co TDF pierdoli na wstępie tego kawałka. Chodzi o 40 sekundę, w której nawet mimo Twojej woli będziesz bujał to tego kawałka. Sprawdź.

Joka dał refren do tego kawałka ale mi chodzi o jego zwrotkę, która rozpoczyna się od 02:50, w której zjada swojego koleżkę z K44.

Dość nieoczekiwany raper w moim zestawieniu ale nie będę tutaj go zachwalał, sam sprawdź co Radar zrobił w 02:45. Broni się sam.

Swoim lekkim flow popłynął po tym biciwie. Jaram się, stąd ta pozycja.

To jeżeli dobrze pamiętam był debiut Sitka w oficjalnym kawałku na EP Demo Busza. Co tu duża pisać? Rozjebał!

Mało znany numer od UPP więc pewnie większość z Was go nie sprawdzała. To co zrobił Romeo na tym tracku to mistrzostwo świata.

01. JOKA "Ja jadę" (od 02:23)

1 komentarz: