BEEF: Kali odpowiada Firmie na Facebooku

Wczoraj w nocy Kali na portalu społecznościowym Facebook odniósł się do kawałka Firmy "Filar z waty", który był wymierzony prosto w niego. Robi się coraz ciekawiej. Cały komentarz Kaliego zamieszczam poniżej (została zachowana oryginalna pisownia):

Sprawdź odpowiedź Kaliego. 


"Słyszałem tego gniota marnego. Nie chciałem się tutaj produkować i komentować ale te jebane wyssane z palca oszczerstwa są poniżej poziomu krytyki i żałuje że łączyło mnie wogóle cokolwiek z tymi ludzmi. Nie żałuje tego co razem dokonaliśmy bo robiliśmy to z myślą o Was , naszych słuchaczach i nigdy nie wyprę się mojej twórczości z Firmą bo wiem że przemówiliśmy do wielu serc. Numer Żyje Zamiast Polec był moją pointą na temat tych całych spekulacji na lini z Firmą i wydaję mi się że nikogo w nim nie obraziłem a wręcz wyraznie okazałem owym ludziom szacunek i poważanie. Ten kłamliwy wyczyn , który ukazał się dzisiaj w necie jest niczym innym jak brakiem jakiejkolwiek przyzwoitości i sentymentu na dawne lata. Generalnie bym olał sprawę ale ze wzgledu na to iż treść wielokrotnie mnie obraża i jest poprostu nieprawdziwa nie mogę zostać obojętny i niebawem dobitnie odpowiem. Chciałem tego uniknąć bo wiem że ucierpi na tym uliczny rap bo do tej pory cała mocno uliczna strona trzymała się razem w jednym celu, staliśmy wszyscy po jednej stronie barykady i każdy tak naprawdę zasługuje na szacunek. Niechciałbym żebyście Wy moi słuchacze brali też w tym udział , zwalczali się nawzajem bo wiem że wielu z Was szanuje obie strony. Nie pozwólcie na to żeby nasz konflikt poróżnił Was. Nie oczekuję od nikogo zwalczania fanów przeciwnej ekipy,bierzcie z muzyki to co pozytywne i nie dajcie się zwariować. Pamiętajcie że tak naprawde wszyscy tutaj jesteśmy dla muzyki która nas powinna łączyć , nie dzielić. Jedynym pozytywnym aspektem całej sytuacji jest to że widzę ilu ludzi mających się za moich fanów jest subiektywna w obliczu ich argumentów nie dając mi szansy do obrony. Pierdolę ludzi którzy nie wierzą we mnie tylko w to co o mnie usłyszą z obcych ust. Dziękuję moim prawdziwym fanom za wsparcie. GM 4 Life !" !"


Pozdrawiam serdecznie.
Tazz RBB | tazz@rapbiznes.com 

11 komentarzy:

 1. Myślałem, że coś nagrał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cierpliwości, na 100 będzie jakiś sztos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kalus zawsze spoko!

  OdpowiedzUsuń
 4. http://a4.ec-images.myspacecdn.com/images01/13/0788bb363d948ca38939990eb7032248/l.jpg

  OdpowiedzUsuń
 5. ja to już kompletnie nie wiem co jest grane na linii Firma Kali

  OdpowiedzUsuń
 6. o sprzedaż płyt - tak mi się wydaje

  OdpowiedzUsuń
 7. Pojawiły się przyzwoite pieniądze i po braterstwie o którym tak rymowali. Pieniądz rządzi światem, zasady na bok gdy dzielimy sare. Tacy byli w swoich tekstach lojalni itp. śmiech na sali.

  OdpowiedzUsuń
 8. CHUJ W DUPE KALIEMU CWELOWI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamknij morde frajerze

   Usuń
  2. dokładnie frajerze zamknij morde :) chuja wiesz chuja połkniesz :)

   Usuń
 9. Nie spodziewałam się po Firmie tego , że to właśnie hajs wpłynie na to by relację między nimi a Kalim tak diametralnie zmieniły się .
  Nie biore udziału w żadnej stronie , bo obie strony robią coś naprawdę dobrego dla swoich słuchaczy .
  Dla każdego liczy się hajs , takie czasy . Patrząc na to z mojej perspektywy było to pewne że w końcu Kali odejdzie z Firmy i wiedziałąm , że Firma nie zostawi tego bez szumu . Popek zaczął tworzyć "Gang Albanii" co podbiło internet .
  Zawiodło mnie to , że mimo tego że jakiś czas temu Firma wtedy jeszcze razem z Kalim tworzyła dobre kawałki , robili razem coś zajebistego , teraz każdy z nich robi nadal coś dobrego ale każdy na swoją ręke . Mimo tego ile razem przeszli , i stworzyli , ich relacje podzielił hajs $ .

  ZawszeZFartem !

  OdpowiedzUsuń